Tank

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Tank

Příspěvek od Vrana »

Zdravím všechny.Jsem u RC tanku nováček a zatím to tu prostudovávám.Jako každý mám pár otázek.Pokud
budete tak laskavy a někdo odpový,poradí budu vděčný.Ty tanky co tady ukazujete jsou převážně Heng Long,nebo dražší Tamya?Ptám se proto,že to máte proste našlapané.Peněz není nazbyt a tak ja se musím spokojit jen s levnější firmou Heng Long.Jestli to teda jde tak vyšperkovat,nebo jsou to vážně modely Tamya.
Radi bychom s kamarádama taky dělaly nejaké ty matche.Tak zda je nato lepší IR nebo airsoft verze?A dále,
sic jsem o krystalech toho už přečetl řadu,pořád vtom mám zmatek.Je tedy možné provozovat více než tři modely současně?Nebo jak už jsem tu někde četl se to to musí předělat na ty jiné frekvence?Doufám, že nebudu vypadat jako trotl ;) .Budu vděčny za rady.Děkuji.A ještě jednou klobouk dolu.Máte to super.Snad se vám jednou aspoň přiblížím
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Tank

Příspěvek od sakulajda »

Vrana píše:Ty tanky co tady ukazujete jsou převážně Heng Long,nebo dražší Tamya?
Tamiya modely tady jsou snad jen dva Tigery, jinek vše Heng Long a Torro(Matorro)
Vrana píše:Jestli to teda jde tak vyšperkovat

Vrana píše:Radi bychom s kamarádama taky dělaly nejaké ty matche.Tak zda je nato lepší IR nebo airsoft verze?
Když vyšperkuješ, je ti líto na to střílet kule
Kule jsou efektivnější a máš přesný zásah oproti infra (infra má velký rozptyl).
Na druhou stranu infra ti odpojí tank od řízení a ty s ním nehneš.
Navíc je kvalitní infra drahé

Mi spíš jedeme na sraz, tam zajezdíme, kókneme kdo co má nového a jak co vylepšil, slopnem pár piv a jedem dom. Bitky se moc nedělají.
Vrana píše:A dále,
sic jsem o krystalech toho už přečetl řadu,pořád vtom mám zmatek.Je tedy možné provozovat více než tři modely současně?Nebo jak už jsem tu někde četl se to to musí předělat na ty jiné frekvence?Doufám, že nebudu vypadat jako trotl ;) .Budu vděčny za rady.Děkuji.A ještě jednou klobouk dolu.Máte to super.Snad se vám jednou aspoň přiblížím
Krystalků HL je už dost
Základ jsou 4, ale je už tuším až 7 nebo kolik (Milan ví)
Tzn. že můžeš jezdit bezproblémů s malou bandou tanků

Dopiš si do profiolu město/obec tvé působnosti

Ještě něco slol
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Díky moc
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Tank

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj.

Pokud chceš něco ušetřit, tak koukni na bazar dole v rubrice. Je taky dobré sledovat Modelbazar, sekce bojová technika viz. http://inzerce.modelbazar.cz/rc-model/bojova-technika/
Tam jsem před pár lety koupil mého Tygříka za 1.000,- Kč. Byl kompletní s mírnými kosmetickými vadami a byl k němu i náhradní akumulátor o kapacitě 3.000 mAh.
Střelba na kuličky je velmi nepřesná a stejně kanon časem odejde do věčných lovišť !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Ahoj

Má to být muj prvni hlavně na seznámení o čem to je.Nechci si hned koupit něco dražšího.O střílení se
nebojím.Hraji airsoft už víc jak 10 let.Takže o funkci kanonku se nebojim.Bazary samozřejme sleduji také.
Jinak díky.Každý názor vítán ;)
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3217
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: Tank

Příspěvek od sakulajda »

Vrana píše:Hraji airsoft už víc jak 10 let.
Aaa další sofťák :) jednotka ?
musíš trefit na ten správný kus AS kanónu od HL
některé jedou jak po másle už řadu let a jiné jsou v háji hned od začátku
hold čína šak to znáš
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Ahoj

JJ znám :P
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Tank

Příspěvek od Milan »

Máš soukromou zprávu ......horní lišta ..... :o
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Zdravím tankány

Tak jsem koupil tento tank : http://www.kup-rc-modely.cz/p_info/776- ... ma/?Lang=1 . Přišel až po 3 týdnech.Při vybalení jsem hned zlomil anténku.A hned po
nabytí další nemylá věc.Tank se chová divně a co je hlavní nemá zvukovy modul jak uvádějí.Hned jsem volal
prodejci co to má znamenat.Po chvíli vykrucování mi bylo sděleno,že to je nová řada, a ta ho nemá.Hned zítra
ho posílám zpět. Tak jsem zvědav jak se prodejce ktomu postavý.Je toto normální?Pokud by to vše dopadlo špatně pro mě,chci se zeptat zda ten zvukový modul stačí jen zapojit a jede,nebo se musí něco upravovat?
Jsem ztoho docela špatny.Už jsem se těšil na předělavání a teď budu muset počítám tak měsíc čekat než se to vyřeší.No snad mě prodejce potěší a vklidu a rychle to vyřeší. :( :(
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Tank

Příspěvek od Milan »

Co znamená to " tank se chová divně " ?
Má proporcionální řízení ? Je to vůbec HL ?
Nebylo by pro tebe zajímavější tohle http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/pr ... CE/316934/
Co ti prodejce nakecal o nové řadě je nesmysl.Tank bez zvuku se prodává levněji.
Zvukový modul se nedá zapojit když tam není.Dá se vymněnit řídící jednotka a možná i přijímač.
Osobně bych nešetřil a šel do tohodle a máš vystaráno
http://www.asiatam.com/tiger-tiki-produ ... p-591.html
Je tam vše v kovu a převodovky 3:1.Pak už jen můžeš šlechtit.
Odpovědět

Zpět na „Poradna“