Zvukový modul T-34/85 od Torra

Odpovědět
Uživatelský avatar
spitfiremk1
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 414
Registrován: 29 led 2011, 17:38
13
Lokalita: Bochoř Bezručova 287 750 00 okres Přerov

Zvukový modul T-34/85 od Torra

Příspěvek od spitfiremk1 »

Pánové jde použít (nějak) původní zvukový modul-motor, střelba, při přestavbě na dospělou RC soupravu, čítající obousm.regly a spinací moduly na věž, pohyb kanonu atd? A lze tím pádem použít orig, IR bojový systém? Je ten orig bojový systém obsažen v původní řídící jednotce, anebo součástí kanonu, spínaného už čímkoliv.To samé platí i systému registrace zásahu modelu protivníkem?
Díky.Jako začátečník mám asi mnoho dotazů... :roll:
nejde li o život, jde o hov .......
pajak7

Re: Zvukový modul T-34/85 od Torra

Příspěvek od pajak7 »

spitfiremk1 píše:Pánové jde použít (nějak) původní zvukový modul-motor, střelba, při přestavbě na dospělou RC soupravu, čítající obousm.regly a spinací moduly na věž, pohyb kanonu atd? A lze tím pádem použít orig, IR bojový systém? Je ten orig bojový systém obsažen v původní řídící jednotce, anebo součástí kanonu, spínaného už čímkoliv.To samé platí i systému registrace zásahu modelu protivníkem?
Díky.Jako začátečník mám asi mnoho dotazů... :roll:
Možná to i jde jen jsem ještě o nikom neslišel že by to tak měl a tak mě nenapadá nic jiného než Elmod ;)
Uživatelský avatar
sourekv
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 883
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Zvukový modul T-34/85 od Torra

Příspěvek od sourekv »

spitfiremk1 píše:Pánové jde použít (nějak) původní zvukový modul-motor, střelba, při přestavbě na dospělou RC soupravu, čítající obousm.regly a spinací moduly na věž, pohyb kanonu atd? A lze tím pádem použít orig, IR bojový systém? Je ten orig bojový systém obsažen v původní řídící jednotce, anebo součástí kanonu, spínaného už čímkoliv.To samé platí i systému registrace zásahu modelu protivníkem?
Díky.Jako začátečník mám asi mnoho dotazů... :roll:
Mám za to, že Matorro, Torro a HL používají stejnou elektroniku. U té je problém v tom, že mezi přijímačem a jednotkou nevedou kabely pro serva tudíž normální "dospělý" přijímač použít nelze.

Bojové systémy tady pokud vím nemáme a tak nemohu radit. Snad bude více jasné když si prohlédneš fotky v obchodě
Toto je snímač který se připojí k RX-18 (ovládací jednotka):
http://www.welshdragonmodels.co.uk/inde ... -493-p.jpg
Jak vypadá ir-emitor netuším..


V.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Uživatelský avatar
sourekv
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 883
Registrován: 22 zář 2009, 21:49
14
Lokalita: Praha

Re: Zvukový modul T-34/85 od Torra

Příspěvek od sourekv »

sakulajda píše:
sourekv píše:Torro a HL používají stejnou elektroniku. U té je problém v tom, že mezi přijímačem a jednotkou nevedou kabely pro serva tudíž normální "dospělý" přijímač použít nelze.V.
omyl - v T-34 je něco úplně jiného než RX 18
Rx18 je HengLong
A ano, používá to úplně jiné signály než dospělá RC souprava, musel by se udělat převodník
Diky za upresneni, mylne jsem vychazel z toho, ze se elektronika HL pouziva do obou vyrobku. Nebyt tebe tak tady placam nesmysly. Tak jako tak to nejde, bohuzel.
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako vždycky
Odpovědět

Zpět na „Elektronika“