Nováček

Odpovědět
EL83
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 28 zář 2009, 22:08
14
Lokalita: Pelhřimov

Nováček

Příspěvek od EL83 »

Ahoj,snad příspěvek umístím dobře...Tak nějak v poslední době pokukuju po nějakém modelu tanku,dospělý si bohužel pořídit nemohu-jsem fanda všeho,co je s armádou spojené-myslím hlavně techniku,no a objevil jsem tohle forum,takže bych se zeptal rád na pár věcí-s čím tedy začít,co koupit nebo postavit-nemám ale dílnu ani nejsem tolik zručný,co by jste mi doporučily?Rád bych,aby to mělo hlavně plynulou regulaci rychlosti-aby mi to nejezdilo pořád plnou rychlostí,aby to teda střílelo,kouřilo,dělalo kravál no a pokud možno,aby to sneslo trochu bláta,ale tím si nejsem jist,jestli se něco takového sežene a taky jaká je cena tanku-já nejspíš mám namysli to,čeho na internetu vidím nejvíc-cena kolem 3000,-,dále mě zajímá-kolik tak vydrží baterie při ježdění a kolikrát se nechá nabít?A nakonec,kde nakupujete?Zatím děkuji za odpovědi
Adam

Re: Nováček

Příspěvek od Adam »

Zdar.Co koupit,je myslím věc ve dvou rovinácha.)cena investice,b.)co se líbí a jaké jsou možnosti do budoucna.Já preferuji Tiger I.Nejvíce nakupuji na www.asiatam.de .Množství tanků,náhradních dílu,doplnky k modelu,solidní jednání.Podívej se na ten web.Baterie kterou dodává výrobce jsem okamžitě nahradil 3600mA.Doba jízdy s tankem (cca 5kg) je přez hodinu.Mám ji už rok a není problém.Tak ať tě to chytne ,jako nás.
EL83
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 28 zář 2009, 22:08
14
Lokalita: Pelhřimov

Re: Nováček

Příspěvek od EL83 »

pěkný,moje cenová relace je ale cca kolem 3000 kč,líbí se mi tohle-Buldog http://www.rcobchod.cz/akce/bulldogmetal.html -máte někdo zkušenosti? líbí se mi,že má kovové převody a pásy v základu,chtěl bych radši T-34 ale nenašel jsem aby střílel a navíc je úzký-Buldog-48x31x18 a T-34 50x18x17,5 ted nevím,jestli to mám dobře ale centimetr nehraje roli-vadí mi,že je široký jen 18 cm,Buldog má 31 cm....
pajak7

Re: Nováček

Příspěvek od pajak7 »

EL83 píše:pěkný,moje cenová relace je ale cca kolem 3000 kč,líbí se mi tohle-Buldog http://www.rcobchod.cz/akce/bulldogmetal.html -máte někdo zkušenosti? líbí se mi,že má kovové převody a pásy v základu,chtěl bych radši T-34 ale nenašel jsem aby střílel a navíc je úzký-Buldog-48x31x18 a T-34 50x18x17,5 ted nevím,jestli to mám dobře ale centimetr nehraje roli-vadí mi,že je široký jen 18 cm,Buldog má 31 cm....
Nechci tě odrazovat ale jestli zamýšlíš pořízení tanku kvuli realističnosti tak ti mohu jen říct že buldok nesouhlasí podvozkově od orginálu (větší kola ,širší pásy) tím myslím měřítko jsou na něm použity kola z Pershingu a pásy jsou taky širší než ve skutečnosti .
Nehledě na to že výška je taky jakási podivná .
Vím očem mluvím protože jsem si ho taky pořídil a až potom jsem pátral a byl zklamán .
Buldog je Milnik Čínských myslitelů ,oni ho asi udělaly na konto Vietnamské Války kde aktivně sloužil.
A hlavně já vím že jsi tu nový ale pozorně čti a v poradně se dočteš co pořídit Takže navštiv :?: PORADNU :?: :P jinak tě tady výtam a doufám že se podělíš o svoje poznatky se svým Tankem :P
EL83
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 28 zář 2009, 22:08
14
Lokalita: Pelhřimov

Re: Nováček

Příspěvek od EL83 »

díky za odpovědi a za správné nasměrování,poradnu jsem nějak přehlédl.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“