US M41 Bulldog malý dosah rc

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Odpovědět
lofik3
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 07 dub 2012, 15:08
12
Lokalita: Lachov okres Náchod

US M41 Bulldog malý dosah rc

Příspěvek od lofik3 »

Zdravím nadšence rc modelů tanků,jsem zde nováček,aj co se týče modelů tanků,pod rukama mi již proteklo spousty modelů,tak jsem si chtěl zkusit i toto rc,koupil jsem z druhé ruky,neb jsem nechtěl kupovat nový,kdyby mě to nechytlo a asi jsem to neměl :oops: jde mi to že má tank malý dosah cca 3metry,baterije mám nový a plně nabitý,může někdo poradit v čem by to mohlo být???díky
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1777
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: US M41 Bulldog malý dosah RC.

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Lofiku.

Koukni na anténu od vysílače (pokud je to původní Heng - Long) zda je dotáhnutá. Dotahuj s citem, neurvat !!! Potom koukni na anténu přijímačové části (uvnitř v korbě pod konektorem je plech. očko, tam to může být uthnuté). Máš skutečně vpořádku baterie, měl jsi možnost je nějak změřit v zátěži ? Taky nůže být utržený i kabel hned za anténou u vysílače. Nejlepší bude to u někoho zkusit (jeho vysílač a jeho tank).
Naposledy upravil(a) Rudyn dne 07 dub 2012, 19:10, celkem upraveno 1 x.
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
sakulajda
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3215
Registrován: 28 led 2009, 22:03
15
Lokalita: Dolní Kounice

Re: US M41 Bulldog malý dosah rc

Příspěvek od sakulajda »

první co je třeba vědět, jestli je to verze s přepínačem, nebo s krystalem
u přepínače to totiž ani nemusí jít opravit :(
Články:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
lofik3
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 07 dub 2012, 15:08
12
Lokalita: Lachov okres Náchod

Re: US M41 Bulldog malý dosah rc

Příspěvek od lofik3 »

je to s krystalem původní verze 27fm
sakulajda píše:první co je třeba vědět, jestli je to verze s přepínačem, nebo s krystalem
u přepínače to totiž ani nemusí jít opravit :(
lofik3
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 07 dub 2012, 15:08
12
Lokalita: Lachov okres Náchod

Re: US M41 Bulldog malý dosah RC.

Příspěvek od lofik3 »

Zdarec,předem díky za rady,vše jsem provedl a zdá se býti ok,nakonec jsem stejně dal delší prut a kabeláž k desce na anténu a je to namísto 2-3 metry ,ted cca 10m,pořád je to dle mě dost málo,píšou až 500m,čemuž taky nevěřím,ale cca 200-300m by bylo super,takhle si s tím můžu akorát tak jezdit doma,bohužel nemám nikoho kdo by v okolí jezdil s rc tanky,tudíž možnost proměny padá,nemůžou být vadný krystaly,nemám jak odskoušet jsou tam 27 Fm a já mám doma 27Am,?baterije jsou nové,do vysílače mám turnigy 1450 3s 11,1v li-po,do tanku ansmann racing 2700Nimh 7,2v a nabíjím to na accucell- 6 turnigy
Rudyn píše:Ahoj Lofiku.

Koukni na anténu od vysílače (pokud je to původní Heng - Long) zda je dotáhnutá. Dotahuj s citem, neurvat !!! Potom koukni na anténu přijímačové části (uvnitř v korbě pod konektorem je plech. očko, tam to může být uthnuté). Máš skutečně vpořádku baterie, měl jsi možnost je nějak změřit v zátěži ? Taky nůže být utržený i kabel hned za anténou u vysílače. Nejlepší bude to u někoho zkusit (jeho vysílač a jeho tank).
mrst
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 3156
Registrován: 09 úno 2009, 19:52
15
Lokalita: Praha 9, Horní Počernice

Re: US M41 Bulldog malý dosah rc

Příspěvek od mrst »

na 200m tank stejně nevidíš...
Uživatelský avatar
Vojtiš
PzKpfw V - Panther
PzKpfw V - Panther
Příspěvky: 699
Registrován: 17 led 2011, 20:44
13
Lokalita: Přerov

Re: US M41 Bulldog malý dosah rc

Příspěvek od Vojtiš »

mrst píše:na 200m tank stejně nevidíš...
Tak tak, jak říkáš, já z tím mojím tigrem jel tak daleko že mě pak připadal jako angličák :lol: :lol: a stejně nejraději jezdím u nohou a kochám se, snad mě dá někdo za pravdu čau Vojtiš. ;)
KDO NEZAŽIL NEPOCHOPÍ !!!
lofik3
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 07 dub 2012, 15:08
12
Lokalita: Lachov okres Náchod

Re: US M41 Bulldog malý dosah rc

Příspěvek od lofik3 »

tak to jsem jen tak písnul chlapi :geek: kolik máte dosah?cca
Vojtiš píše:
mrst píše:na 200m tank stejně nevidíš...
Tak tak, jak říkáš, já z tím mojím tigrem jel tak daleko že mě pak připadal jako angličák :lol: :lol: a stejně nejraději jezdím u nohou a kochám se, snad mě dá někdo za pravdu čau Vojtiš. ;)
lofik3
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 11
Registrován: 07 dub 2012, 15:08
12
Lokalita: Lachov okres Náchod

Re: US M41 Bulldog malý dosah rc

Příspěvek od lofik3 »

no chtěl jsem ho vést na lafetě namísto obvyklého nákladu:http://www.youtube.com/watch?v=VEJDEGtE ... ature=plcp :P ,tak jsem chtěl třebas z půlky hřiště sjet ,abych nemusel stát u modelu,ale to je jedno cca 8metrů už tď,je rozhodně už lepší než původně 2m :? ,občas jsem s nějakým rcéčkem zvanej na dětskej den.či jiné akce,nemá někdo manuál pro US M41?stáhl jsem si pouze na panther pokud někdo potřebuje přidávám odkaz ke stažení:http://www.kulda.mysteria.cz/rc_tank_pa ... -trade.pdf
Odpovědět

Zpět na „Poradna“