Tank

Zeptejte se ostatních uživatelů nato, co Vás zajímá, nebo s čím potřebujete pomoct.
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Zdravím

Díky za odpověd. HL to je.Divně se chová znamená že přeskakuje ovladaní.Třeba točíš vež a on ti cukne dopředu atd.Na ovladači je místo krystalu přepínání ABC.Už jsem ho odeslal a snad vrátí peníze.My čekáme přírustek,takže se snažim šetřit.Postupně si věcičky předělám,ale koupit už hotový jak máš odkaz,nato teď není.A z bazaru taky moc nechci,protože jsem se už také spálil.O tom prodejci radši pomlčím,samozřejmě plácá bludy.Pujdu teď do Tigra na rcshopu.Tam už to kluci kupovali a vpohodě.Dík za odpověd.Snad bude prodejce rozumný a uzná svou chybu. Dík a Tankúm zdar
Uživatelský avatar
Milan
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 2784
Registrován: 28 led 2009, 23:54
15
Lokalita: Cvrčovice,Brno-venkov

Re: Tank

Příspěvek od Milan »

RCshop neznám,takže nemohu posoudit.Ten odkaz na inzerát jsem ti dal abys ušetřil.Jenom ty kovový páse mají tu hodnotu za kterou ji boreček prodává a podle fotky to vypadá že to má na ovládání krystal,takže bude asi mít zvuk a kouř.Komu ale není rady ..... cool
Stálo by ti za to se borca doptat co je to zač. :geek:
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: Tank

Příspěvek od Wenzel »

na www.rcshop.eu jsem kupoval já svojeho Tigera. Nečekej od něj nějaky zazraky, bude potřeba vyměnit motory, jsou poměrně slabé. Na ježdění doma po koberci stačej, ale ven do terenu ne. Budeš muset taky vyřešit podvozek aby pracoval správně. Hlavně pokud budeš objednávat kovová torzní ramena, tak u těchto TIgeru jsou pojezdová kola uchycená na tyčce se závitem na konci, zatímco kovova ramena se prodávají pouze s dírou na naražení čepu. Samozřejmě počitej s napínákama, protože pásy v jednom kuse padaj. Mě už z tohodle tanku zustal v podstatě pouze vršek s elektronikou a z vany pouze přijímač a reprak. Všechno jsem měnil. Možná vyjde fakt lepe to koupit všechno najednou.
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Zdravím panové


Díky za rady.O šetření mi sice jde,ale nechci být překvapen až mi zase neco přijde a vubec to nepojede.Ta cena na bazaru je dobrá,ale jak říkám,nikdy nevíš.Samozřejmě počítam s tím,že mě bude konečný tank něco stát.Jen si to musím kupovat postupně.Rozumějte,každý měsíc něco malého a je to.Pomalu,vklidu.Navíc si s přestavbou chci hrát.Jen na ježdění to nemám.Dík za vaše postřehy.Každá rada vítána. ;)

Tankum zdar
Uživatelský avatar
Rudyn
PzKpfw VI - Tiger
PzKpfw VI - Tiger
Příspěvky: 1778
Registrován: 10 bře 2009, 18:05
15
Lokalita: ROHATEC, okres Hodonín.

Re: Tank

Příspěvek od Rudyn »

Ahoj Vrano.

Myslím, že jsme na tom co se týče financí asi téměř všichni stejně. Já teď pomalu šetřím na kovovou vanu na Tigra I. a zbytek použiju z mého starého mazlíka. Spodek ale nevyhodím, mám komplet jeden modrý vršek (podaroval mi jej jeden známý) a stále mne láká BERGETIGER (vyprošťovák).
S časem na vlastní modelařinu jsem teď na štíru. Do práce odjíždím ráno a vracím se večer. Doufám, že aspoň dodělám kola na mém BVP I., ať nemám na Hodonínském hroznu ostudu.
Jinak ti co tam přijedou se budou mít na co koukat. Na sto procent přijede Begera ze Slovenska (občas publikuje v časopisu Modelář) a jeho tanky jsou pro potěchu oka.
Vzkaz pro Mílu. Jestli pojedeš, vem si foťák a stativ !!!
Sportuji rekreačně ... Vrhám stín, dívám se do dálky, skáču do řeči a lezu na nervy !
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Zdravím pánové

Tak Vás poslechnu a zvažuji toto : http://www.rctank.de/product_info.php?c ... cts_id=797
Jen mám malou otázku.Má to už v základu převodovky 1:3?Psané tam nejsou.Tak nevím.
Wenzel
PzKpfw IV
PzKpfw IV
Příspěvky: 102
Registrován: 17 bře 2010, 16:15
14
Lokalita: Kolín

Re: Tank

Příspěvek od Wenzel »

Vrana píše:Zdravím pánové

Tak Vás poslechnu a zvažuji toto : http://www.rctank.de/product_info.php?c ... cts_id=797
Jen mám malou otázku.Má to už v základu převodovky 1:3?Psané tam nejsou.Tak nevím.
POkud dobře čtu, tak má zákládní kovovou převodovku a kovové pásy. V podstatě taková výbava, jako se koupií na rcshop.eu .
willy
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 20 zář 2010, 19:53
13
Lokalita: Ostrava

Re: Tank

Příspěvek od willy »

Vrana píše:Zdravím pánové

Tak Vás poslechnu a zvažuji toto : http://www.rctank.de/product_info.php?c ... cts_id=797
Jen mám malou otázku.Má to už v základu převodovky 1:3?Psané tam nejsou.Tak nevím.
Ahoj,koukal jsem na kousek,co si chceš pořídit a myslím,že ta cena je přehnaná.
Ten samý tank seženeš u nás,pochopitelně nový za 2992kč v prodejně RC v Bohumíně.Sám jsem jej tam kupoval,je to zhruba 3 týdny.Má základní kov.převodovku,hnací kola a pásy,zvuk,kouř,air soft.
Uživatelský avatar
Vrana
PzKpfw II
PzKpfw II
Příspěvky: 23
Registrován: 04 zář 2010, 10:48
13
Lokalita: Karviná

Re: Tank

Příspěvek od Vrana »

Zdravím pánové

Proto jsem se ptal jestli tento výrobek někdo neznáte.Dle té ceny bych si právě tipnul,že by tomohlo mít i převodovky 1:3.I když tanky od Tiki se vším jsou o dost dražší.Jinak dík za tip na Bohumínský obchod.Nevěděl jsem o něm. :shock:
willy
PzKpfw I
PzKpfw I
Příspěvky: 8
Registrován: 20 zář 2010, 19:53
13
Lokalita: Ostrava

Re: Tank

Příspěvek od willy »

Ahoj kolegové puffy ,rád bych se s Vámi také podělil o zkušenost se zde již zmíněným RC shopem kup-rc modely-cz.Objednal jsem si u nich tank KV-1 od HL s kov.pásy.Na jejich stránkách je uvedeno,že modely,které mají skladem odesílají v den objednání.Objednávku jsem provedl ve čt 7.10.Další den jsem jim volal,abych se ujistil,že tank odeslali a bylo mi řečeno,že měli skladem pouze 2ks,které prodali zákazníkům přede mnou a nejp. v po mi tank odešlou.Odeslali mi tank až v út s tím,že do pátku jej budu mít doma.Dorazil až následující pondělí.To vše bych ještě toleroval,protože jsem se na tank nesmírně těšil a říkal jsem si,že to nemusela být jejich chyba.
Ovšem,co jsem zažil potom,považuji za vrchol drzosti :x !Po rozbalení zásilky mne čekalo velké zklamání :( .
To co prezentovali v popisu modelu na svých stránkách vůbec neodpovídalo skutečnosti.Teda až na ty kov.pásy,hnací a nap.kola(údajně kov.převodovky jsem nezkoumal).Tank měl být vybaven krystalem,zvukovým a kouřovým modulem.Místo toho, ovládání s přepínačem,po zvukovém a kouřovém modulu ani vidu,ani slechu.
Volal jsem na prodejnu,co to má jako znamenat,že zásilka neodpovídá tomu,co jsem si objednal.Bylo mi řečeno,že tento tank mají jako novinku a že ještě nestačili prostudovat jeho funkce a že v případě mé nespokojenosti mám balík zaslat zpět,což jsem týž den také udělal.
Peníze mi dodnes nepřišly.Toť má zkušenost se zmíněným RC shopem.Willy
Odpovědět

Zpět na „Poradna“